Rozumieme obchodu so stavebninami aj realizácii stavieb

Kedykoľvek potrebujete odbornú pomoc, preškolenie personálu alebo prispôsobiť naše produkty svojej značke, sme tu pre vás. 

Výroba na mieru 
Podľa projektovej dokumentácie vám na mieru vyrobíme neštandardné a netypické komponenty vrátane neštandardných dĺžok. 

Technická podpora pri predaji aj na stavbe
Pomôžeme vám vybrať optimálne komponenty pre všetky náročné projekty a navrhneme aj neštandardné riešenie tak, aby výsledkom bola plne funkčná realizácia. Čiastkové technické problémy riešime aj priamo na stavbách.
Zaistíme výťažné skúšky fasádnych príchytiek podľa požiadaviek vášho projektu a vystavíme vám protokol.
Preškolíme vašich obchodníkov, projektantov a ďalších odborníkov v práci s našimi komponentmi a ich praktickým použitím. 
Pre jednoduchosť výpočtov je vám k dispozícii kalkulátor LIKOV s garanciou CZB. Bez vytvorenia protokolu je voľne prístupný na používanie.

Rýchlosť dodávky
Dodávku materiálu priamo na stavbu zaistíme do 48 hodín. V prípade neštandardných komponentoch si dohodneme individuálny termín, ktorý vždy dodržíme.
 
Pod našu prácu sa môžete podpísať 
Naše služby zahŕňajú výrobu pod vašou značkou, vybrané komponenty pripravíme v štýle vášho brandu a s príslušným produktovým balením.

Podporíme marketing
Vaše predajné miesta môžeme vybaviť reklamnými bannermi a stojanmi. Dodáme tiež reklamné cedule so vzorkami a vzorkové kufre. Pre svojich zákazníkov môžete využiť tiež naše aplikačné videá a ďalšie materiály, ktoré vašim obchodníkom uľahčia prácu.

Katalóg produktov

Katalóg produktov  2022 | 2023

Podpora predaja

Uľahčite svojim zákazníkom orientáciu v mieste predaja a výber produktov. Ponúknite im profesionálne prezentačné materiály a vzorky.

Odborné školenia

Vieme, že váš obchodný úspech závisí aj od kvality služieb a poradenstva. Formou odborného školenia vám uľahčíme orientáciu v našich produktoch aj prácu s nimi.

Aplikačné videá

Naše výrobky sú vyvinuté tak, aby aplikácia bola jednoduchá a vyhli ste sa chybám pri realizácii. Základné postupy nájdete v týchto prehľadných videách.

Kalkulátor | výťažné skúšky

Kalkulátor pomôže s návrhom počtu a rozmiestnenia príchytiek v ETICS. Vzniknutý návrh je v súlade s normami STN 73 2902:2012 a STN EN 1991-1-4.

Súbory na stiahnutie

Pre vašu prácu sme pripravili najčastejšie požadované materiály. Základné dokumenty možno voľne stiahnuť.